Yurtdışı Para Transferi

Yurtdışı Para Transferi Nasıl Yapılır?

 

Hizmet noktalarımızda bankasız işlem kolaylığıyla para gönderebilir veya para çekebilirsiniz. Yurtdışı para transferi için öncelikle bulunduğunuz noktaya en yakın temsilciliğimizi bulmalısınız. Ardından bu hizmet noktasına giderek yurtdışından para transferi hizmetini alabilirsiniz.

Hizmet noktasında işleminiz sadece birkaç dakika sürer. Para gönderme işlemi için para gönderme pusulasını para çekme işlemi para çekme pusulasını doldurmanız yeterlidir. Geçerli bir kimlikle REFARANS numaranız ile işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yurtdışına para gönderirken banka hesabına ihtiyacınız yok. Para çekerken de öyle. Karşı tarafın da banka hesabı olması gerekmiyor. İşlemlerinizi çok hızlı şekilde yapmak için SÖĞÜTGOLD ' u keşfedin.

Yurtdışı para işlemleriniz için bazı koşullar gerekir. En önemlisi geçerli bir kimlik olması zorunluluğudur. Para transferi kimlik detaylarını temsilcilik noktalarımızdan veya sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Yurtdışı Para Transferinde Limit Var Mıdır?

 

Yurtdışı para transferi işlemlerinde limit olup olmaması ilgili ülkenin yasal düzenlemelerine bağlıdır. Birçok ülkede limit yokken bazı ülkeler para transferi için belli bir limit belirlemiştir. SÖĞÜT GOLD yurtdışı parasal işlemlerinizde ilgili ülkenin kurallarına göre para göndermenizi sağlar.

Yurtdışından size para geldiğinde ise herhangi bir limit söz konusu değildir. Yurtdışı para transferi yaparken limit konusunda sizi bilgilendiriyoruz. Genellikle herhangi bir limit sorunu yaşanmıyor. Yurtdışı para işlemlerinizde her detayı en kolay şekilde halletmenizi sağlıyoruz.
Hizmet noktalarımızda her türlü konuda size yardımcı olacak görevlilerle konuşabilirsiniz. Ya da müşteri destek hattımızı arayarak yardım alabilirsiniz.

 

Yurtdışı Para Transferleri Hangi Para Biriminde Yapılıyor?

 

Yurtdışı transferlerini SÖĞÜT GOLD hizmet noktalarından TL, Euro ve Amerikan doları seçeneklerinden biriyle yapmanız mümkün. ZOLOTOYA KORONA , EXPRESS MONEY . İNTEL EXPRESS , RİA , CONTACT , SHIFT , UPT para transferlerinde birçok para birimi seçeneği sunuyor.

Kolay şekilde istediğiniz para biriminde transfer işlemlerini yapma olanağınız var. Dünyanın neresine olursa olsun bu para birimlerinde transfer yapabilirsiniz. En düşük işlem ücretlerinden yararlanarak hızlı, güvenilir ve az maliyetli transfer yapma şansınız var.

SÖĞÜT GOLD hizmet noktalarına girmeden önce hangi para biriminde, ne kadar para yollayacağınızı belirleyebilirsiniz. Size verilen formda tüm transfer detayları yer alıyor. Para çekerken de REFARANS numaranızı kullanacağınızı unutmayın. Para birimi, limit gibi konularda başka sorularınız olursa da hizmet noktalarında sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

 

Yurtdışı Para Transferi Yapmanın Başka Yolları Var Mı?

 

Yurtdışı para transferi işlemleriniz için, hizmet noktasına giderek işlem yapmayı tercih etmezseniz  ATM’den transfer, İnternet bankacılığı ile transfer, mobil uygulama ile transfer gibi seçenekler sunuyor.

Bu seçenekleri kullanabilmek için aktif bir hesaba ihtiyacınız var. Mobil uygulamayı cep telefonunuza indirebilirsiniz. İstediğiniz her an internet üzerinden de bu işlemlere ulaşabilirsiniz. Ancak herhangi bir hesap üzerinden işlem yapmak istemiyorsanız en iyi yol hizmet noktalarımızda işlem yapmak olacaktır

Bankasız en hızlı şekilde para transferini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bankasız para transferlerinde iki tarafın da banka hesabına ihtiyacı yoktur. Bu nedenle de bu hizmet dünyanın her yerinde oldukça popülerdir.

Yurtdışı Para Transferi
Para Transfer İşlemleri Destek Sayfasına Git