Para transferi ile ilgili en büyük sorun mesai saatleri içerisinde olmasıdır. Ancak para transferiyle ilgili aklınızdaki tüm sınırları kaldırıyoruz. Hafta sonu para transferi olur mu, diye düşünmenize gerek kalmadan yurtdışı ve yurt iç

Hafta Sonu Para Transferi Olur Mu?

Para transferi ile ilgili en büyük sorun mesai saatleri içerisinde olmasıdır. Ancak para transferiyle ilgili aklınızdaki tüm sınırları kaldırıyoruz. Hafta sonu para transferi olur mu, diye düşünmenize gerek kalmadan yurtdışı ve yurt içi para transferlerinizi istediğiniz gün yapabilmenizi sağlıyoruz.

Hafta sonu ya da resmi tatillerde de kolay şekilde para transferi işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Geleneksel para transferi yöntemlerindeki kısıtlamalar Söğüt Gold para transferi hizmetinde bulunmuyor. Size en yakın hizmet noktasına ister hafta içi ister hafta sonu giderek para gönderebilir ya da gelen parayı çekebilirsiniz.

Üstelik banka hesabınız olmasına da gerek de yok. Western Union güvencesiyle dünyanın her yerine para gönderme olanağınız var. Sıra beklemeden, zaman kaybetmeden isteğiniz zaman para transferi işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Sorunsuz ve güvenilir işlem sürecinde her detayı kontrol ediyoruz. Hafta sonu para transferi olur mu sorusunu ortadan kaldırıyoruz.

Hafta Sonu Yurt Dışına Para Göndermek İçin ne Yapmalıyım?

Hafta sonu yurtdışına para göndermek için size en yakın Söğüt Gold hizmet noktasına gitmeniz yeterli. Sitemizde bulunan hizmet noktası bulma bölümünden bulunduğunuz yere en yakın hizmet noktasını bulabilirsiniz.

Temsilciliğimize geldiğinizde sıra beklemeden işleminizi yapmak için görevliye başvurabilirsiniz. Bankasız kolay para gönderme işlemi için MTCN numarası ve geçerli kimlik ile işleminiz kolaylıkla hallolur.

MTCN Para Transferi kontrol numarasıdır. Bu numarayla banka hesabına ihtiyaç duymadan para gönderebilirsiniz. Western Union hizmet noktaları dünyanın her yerinde her köşesinde hizmet veriyor. Yani para gönderdiğinizde gönderdiğiniz kişi herhangi bir Western Union hizmet noktasından parayı çekebilir. Yakınlarınıza, sevdiklerinize hafta sonu para transferi olur mu diye düşünmeden para gönderme imkanı sağlayarak, para işlemlerinizin zaman kısıtlamasını kaldırıyoruz.

Blog'u Arkadaşlarınla Paylaş: