Dünyanın herhangi bir yerinden Türkiye’ye ya da Türkiye’den dünyanın herhangi bir yerine para transferini güvenilir koşullarda ve en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışından Para Gönderme Limiti Nedir?

Dünyanın herhangi bir yerinden Türkiye’ye ya da Türkiye’den dünyanın herhangi bir yerine para transferini güvenilir koşullarda ve en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Bir mülk satın almak, bir düğün için ödeme yapmak veya öğrenci ücretlerini finanse etmek gibi farklı işlemler için uluslararası para transferlerinizde ihtiyaçlarınıza göre en iyi teklifleri almanıza yardımcı oluyoruz. Yurtdışı para transferlerinde kişisel bir hizmetle süreç boyunca size rehberlik ediyoruz.

Aklınıza gelecek ilk soru elbette para gönderme limitinin ne kadar olduğu olacaktır. WesternUnion ile yurtdışından para transferi alırken herhangi bir alt sınır ya da üst sınır yok. Yurt dışına para gönderirken ise transfer koşullarını ülkenin standartları belirliyor. Yani hangi ülkeye para gönderiliyorsa, yurtdışından para gönderme limiti tutarını o ülkenin kuralları belirliyor.

Blog'u Arkadaşlarınla Paylaş: